جستجوی شرکت های لوازم خانگی

لینک های مرتبط

برندهای برتر لوازم خانگی

جستجو در اخبار

جمعه, 27 بهمن 1396 17:28

روش آگاهی از محصولات لوازم‌خانگی تقلبی

با وجود برندهای مختلف لوازم‌خانگی و حضور سازندگان چینی امکان حضور محصولات قاچاق افزایش یافته است. بنابراین برای جلوگیری ازخرید لوازم‌خانگی تقلبی و قاچاق، مشتریان می‌توانند از طریق مراجعه به سایت یا تماس با سامانه ۱۸۸۲ از اصالت گارانتی و مراکز فروش و خدمات پس از فروش معتبر لوازم‌خانگی مطلع شوند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، عدم اطلاع برخی مشتریان از گارانتی‌های رسمی و معتبر علی‌رغم تکالیف قانونی واردکنندگان برای ارایه خدمات پس از فروش موجب شده تا برخی محصولات لوازم‌خانگی را با گارانتی متفرقه به مشتریان عرضه کنند و خریداران پس از خرابی این وسایل متوجه زیان اقتصادی خود می‌شوند.

سامانه ۱۸۸۲ با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت می‌کند. این سامانه گامی در راستای اطلاع‌رسانی مراکز فروش وخدمات پس از فروش شرکت‌های قانونمند به‌خاطر حمایت از تولیدکنندگان داخلی  و آگاهی مصرف‌کنندگان در جلوگیری از واردات کالای تقلبی و قاچاق است.

مصرف‌کنندگان برای دریافت اطلاعات لازم می‌توانند با شماره تماس ۱۸۸۲  از ساعت  ۸صبح تا ۱۲شب  یا مراجعه به وب‌سایت www.1882.ir   از فهرست مراکز فروش و خدمات پس از فروش شرکت‌های شناسنامه‌دار، قانونی و معتبر لوازم‌خانگی به صورت رایگان مطلع شوند.

خواندن 1549 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 07 آذر 1397 19:50
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اميدواريم با توکل به خداوند متعال طی همكاري و مشاركت تمام مسئولین صنعت لوازم خانگی و اساتید دانشگاه ها بتوانيم  گامی هر چند كوچك در جلوگیری از واردات کالاهای تقلبی وقاچاق لوازم خانگی و گارانتی وخدمات پس ازفروش زیر پله ای در حمایت از تولیدات داخلی و واردات لوازم خانگی اورجینال در جهت منافع ملی کشور ومصرف کنندگان برداریم و بانی باقی الصالحات گردیم

تماس با مرکز اطلاعات لوازم خانگی:

تلفن چهار رقمی: 1882

فاکس: 88995050

ایمیل: aria1882@yahoo.com

 

خدمات مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی:

آیا میخواهید لوازم خانگی اورجینال با گارانتی وخدمات پس از فروش دارای مجوز خرید نمائید؟

آیا میخواهید لوازم خانگی خود را تعمیر ویا سرویس نماید ؟

شرکتهای شناسنامه دار و دارای مجوز را از تلفن 1882 بخواهید

1882 چیست؟

سامانه تلفنی 1882 راه حلی است تا:

لوازم خانگی قاچاق ، تقلبی ، گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی زیر پله ای بدون مجوز و تقلبی ازبازار لوازم خانگی جمع اوری واز فعالیت انان کاست شود