جستجوی شرکت های لوازم خانگی

لینک های مرتبط

برندهای برتر لوازم خانگی

چهارشنبه, 29 آذر 1396 18:33

اعلام امادگی معاون وزیر دادگستری در جلوگیری از واردات وتوزیع کالای قاچاق /نیازمند مبارزه با قاچاق در ابعاد فرا ملی هستیم

جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در سومین همایش معاونین غذا و دارو، مدیران بازرسی و مدیران حقوقی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مناطق کشور گفت: امروزه توافق جمعی بر تاثیر قاچاق کالا و ارز بر فرآیند سلامت اجتماعی و فراز و نشیب های اقتصادی و تولیدی بر کسی پوشیده نیست و بیشتر اختلاف نظرها و بحث ها بر سر میزان این تاثیر است.

وی با اشاره به اینکه کنترل و پیشگیری از قاچاق به خصوص کالاهای سلامت محور از دغدغه های سازمان تعزیرات است، تصریح کرد: ما معتقدیم که در شرایط حاضر بخش چشمگیری از امکانات برای مبارزه با این پدیده بسیج شده اما کاهش فساد و تخلف در این حوزه نیازمند عزم جدی و سازمان یافته ملی و فرا ملی دارد و مصوبات قانونگذار در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سال 92 نشان می دهد که برای مبارزه هدفمند نیازمند مبارزه در ابعاد فرا ملی هستیم.
انصاری با بیان این مطلب که تاثیر قاچاق کالای سلامت محور بیشتر از قاچاق سایر کالاها است، اظهار داشت: دایره شمول تاثیر قاچاق کالاهای سلامت محور مساوی با کل جمعیت کشور و بعضا جمعیت فرا ملی است.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: گام های موثری در مبارزه با قاچاق برداشته شده است اما نتوانسته ایم آنچه مورد توقع است را محقق سازیم.
انصاری گفت: در حوزه برخورد با قاچاق کالا و ارز در 8 ماهه سال جاری نسبت به همین بازه زمانی در سال 95 شاهد رشد 35 درصدی پرونده های قاچاق بوده ایم که از این تعداد رشد کمی پرونده های قاچاق سلامت محور  12 درصد بوده است.
معاون وزیر دادگستری در پایان با اشاره بر لزوم روزآمدی و بازبینی قوانین گفت: در کنار تمام سازمان هایی که ضرورت همکاری با آنها وجود دارد هستیم و در این زمینه اعلام آمادگی می کنیم.

خواندن 767 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 07 آذر 1397 19:51

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اميدواريم با توکل به خداوند متعال طی همكاري و مشاركت تمام مسئولین صنعت لوازم خانگی و اساتید دانشگاه ها بتوانيم  گامی هر چند كوچك در جلوگیری از واردات کالاهای تقلبی وقاچاق لوازم خانگی و گارانتی وخدمات پس ازفروش زیر پله ای در حمایت از تولیدات داخلی و واردات لوازم خانگی اورجینال در جهت منافع ملی کشور ومصرف کنندگان برداریم و بانی باقی الصالحات گردیم

تماس با مرکز اطلاعات لوازم خانگی:

تلفن چهار رقمی: 1882

فاکس: 88995050

ایمیل: aria1882@yahoo.com

 

خدمات مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی:

آیا میخواهید لوازم خانگی اورجینال با گارانتی وخدمات پس از فروش دارای مجوز خرید نمائید؟

آیا میخواهید لوازم خانگی خود را تعمیر ویا سرویس نماید ؟

شرکتهای شناسنامه دار و دارای مجوز را از تلفن 1882 بخواهید

1882 چیست؟

سامانه تلفنی 1882 راه حلی است تا:

لوازم خانگی قاچاق ، تقلبی ، گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی زیر پله ای بدون مجوز و تقلبی ازبازار لوازم خانگی جمع اوری واز فعالیت انان کاست شود