لینک های مرتبط

برندهای برتر لوازم خانگی

جستجوی شرکت

یکشنبه, 19 آذر 1396 18:08

آیین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وتشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، در آیین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از خدمات محمد محمدی به عنوان مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان تهران تقدیر و محمدعلی اسفنانی مدیرکل جدید تعزیرات استان تهران معارفه شد.

 

جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی ضمن خیرمقدم به مدعوین مراسم، گفت: شرح وظایف سازمان تعزیرات برای همکاران تعزیرات شناخته شده است اما برای افراد بیرونی قطعا ناشناخته است و از فرایندها اطلاع چندانی ندارند زیرا بعضا مطالبه ای از ما صورت می گیرد که اساسا اختیاری برای برنامه ریزی در آن حوزه نداریم و اثربخشی کار ما در تعزیرات برای مردم ملموس نیست. به همین جهت تدابیر برای انجام اقدامات آموزشی و ترویجی از شرح خدمات سازمان تعزیرات در راستای آگاهی سازی عمومی ضروری است و باید گام هایی را برای اثر بخشی و ثمر بخشی تعزیرات برداریم.
وی اظهار داشت: همه مصرف کنندگان به تعداد جمعیت کشور مخاطبان سازمان تعزیرات هستند و لازم است ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری روزآمد برای دسترسی بهتر مردم به خدمات سازمان اندیشیده شود تا مردم دسترسی راحتی به تعزیرات داشته باشند و به راحتی شکوه و ظلمی که به آنان روا شده است را پیگیری کنند و در این راستا نیاز به ساز و کارهای روز آمد برای افزایش سرعت، دقت و صحت همراه با شفافیت در موضوعات وجود دارد.
وی ادامه داد: شاید مهمترین و محوری ترین وظیفه ما به عنوان دستگاه حاکمیتی این است که ببینیم چقدر اقدامات و فعالیت های سازمان ما با واقعیت زندگی مردم مرتبط است و تا چه حد انتظارات مردم پاسخ داده می شود.
رئیس سازمان تعزیرات اظهار کرد: شخصا به پرونده محوری محض اعتقادی ندارم و فکر می کنم کار اصلی ما نظارت و کنترل بر بازار است و پرونده مرحله آخر محسوب می شود.
وی افزود: حتما نیازمند کار جهادی در تعزیرات هستیم تا کارآمدی این سازمان را ارتقا بخشیم و در این راستا نیازمند همکاری و هم افزایی با سایر سازمان های نظارتی هستیم زیرا تعزیرات، پلیس تخصصی صنفی ندارد و باید در تعامل با سایر نهادها فعالیت نظارت را انجام دهد.
انصاری گفت: اساسا نظارت های تعزیرات، نظارت های گره خورده با سازمان های دیگر است و زمانی می توان موفق بود که دیگران هم مثل ما در میدان باشند و از همه سازمان های همکار، توقع داریم اگر قرار است در راستای تسهیل و تعمیق خدمات به مردم اقدام کنیم، همکاری ها ضابطه مند باشد.
معاون وزیر دادگستری خاطر نشان کرد: در حال حاضر کمبود مقررات و دستورالعمل نداریم و باید باور کنیم مشکلات در این حوزه کم نیست و ضروری است چارچوبی از دل قوانین متعدد موجود استخراج کنیم.
محمدعلی اسفنانی نیز ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام، گفت: آنچه از خدمات آقای محمدی مطرح شد گوشه خیلی کمی از کارهای بزرگ ایشان بوده و همه شما سروران می‌دانید که آقای محمدی چه تلاش‌های شبانه روزی داشته است.
وی اظهار داشت: یکی از مهمترین کارهای حاکمیت تامین حداقل‌های زندگی آنهاست و اگر دولتی نتواند این حداقل‌ها را تامین کند نمی‌تواند ادعای توانمندی و موفقیت کند و اینکه در یک خیابان شاهد آن هستیم که یک کالا چندین نوع قیمت‌گذاری دارد شایسته نظام نیست و اینکه کالاهایی که دست مردم می‌رسد از کیفیت برخوردار نیست و درجه‌بندی ندارد اینها هم اصلا در شان نظام نیست.
وی افزود: اینها وظیفه ما در تعزیرات حکومتی را سنگین می‌کند و باید مورد رسیدگی قرار گیرد البته ادعای حل تمام این معضلات ادعای سختی است اما اینکه حرکت کنیم و قدم برداریم این مهم است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران تصریح کرد: همکاران من که سالهاست حضور دارند از توانمندی بالایی برخوردارند که همکاری آنها با بنده حقیر می‌تواند کارگشا باشد و بنای من هم استفاده از این توان بالای همکارانم است.
وی یکی از دلایل تاسیس سازمان تعزیرات حکومتی را سقوط ارزش ها عنوان و تصریح کرد: ارزشهایمان کمرنگ شده که فردی دست به کم فروشی یا گران‌فروشی می‌زند و وقتی از او می‌پرسیم جوابی ندارد که بگوید.
اسفنانی گفت: شاید یکی از دلایل وجود نقایص در همه بخش‌های کشور این است که نظارت‌ها به درستی انجام نمی‌شود و اگر این بخش نظارتی تقویت شود دیگر نیازی به برخوردهای تعزیراتی نیست.
محمد محمدی مدیرکل پیشین تعزیرات حکومتی استان تهران در آئین تکریم خود ضمن تبریک به اسفنانی به بیان گزارشی از اقدامات انجام شده در 4 سال دوران تصدی خود در این سمت پرداخت.
آیین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با حضور رییس سازمان تعزیرات حکومتی، معاونان وزیر دادگستری، مدیران دستگاه های اجرایی و نظارتی استان تهران، مدیران ستادی تعزیرات و روسای شعب تعزیرات تهران در سالن اجتماعات هتل پارسیان کوثر برگزار شد.

خواندن 696 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 19 آذر 1396 18:14
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

متاسفانه در بازار فعلی لوازم خانگی کشور افراد متقلبی هستندکه به نام شرکتهای حقیقی وحقوقی لوازم خانگی اقدام به واردات محصولات تقلبی برندهای معروف لوازم خانگی بین المللی می نمایند،و با اشخاض زیر پله ای در قالب شرکتهای قانونی اقدام به گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی این گونه محصولات بنام برندهای اورجینال به مصرف کنندگان بی اطلاع و یا کم اطلاع می نمایند وباعث خسران روحی و مالی مصرف کنندگان گارانتی وتعمیرات لوازم خانگی و ایجاد مشکلات عدیده ای برای نمایندگان رسمی برندهای معروف بین المللی و اقتصاد کشور میگردند مرکز اطلاعات لوازم خانگی تلفن 1882 مترصد انجام اطلاع رسانی صحیح اطلاعات شرکتهای لوازم خانگی رسمی با حمایت سازمانهای دولتی میباشد 

تماس با مرکز اطلاعات لوازم خانگی:

تلفن چهار رقمی: 1882 جهت استعلام

فاکس: 021-88995050

تلفن درج اطلاعات:021-88999090

ایمیل: aria1882@yahoo.com

info@1882.ir

خدمات مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی:

آیا میخواهید لوازم خانگی اورجینال با گارانتی وخدمات پس از فروش دارای مجوز خرید نمائید؟

آیا میخواهید لوازم خانگی خود را تعمیر ویا سرویس نماید ؟

شرکتهای شناسنامه دار و دارای مجوز را از تلفن 1882 بخواهید

1882 چیست؟

سامانه تلفنی 1882 راه حلی است تا:

لوازم خانگی قاچاق ، تقلبی ، گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی زیر پله ای بدون مجوز و تقلبی ازبازار لوازم خانگی جمع اوری واز فعالیت انان کاست شود