جستجوی شرکت های لوازم خانگی

لینک های مرتبط

برندهای برتر لوازم خانگی

جستجو در اخبار

پنج شنبه, 28 فروردين 1393 11:09

اروپایی‌ها خشمگین از افزایش "کالاهای تقلبی"

بر اساس آخرین گزارش‌ها، سالانه 200 ميليارد يورو کالاي تقلبي در بازارهاي اروپا عرضه مي شود.به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، اتحاديه اروپا مدتي است در تلاش است تا شرکت‌هايي را که رفتار متعهدانه‌تري در برابر مصرف کنندگان در پيش گرفته‌اند به مصرف کنندگان معرفي کند.

دزدي و سرقت محصولات شرکت‌هاي معتبر نه تنها خسارات هنگفتي را بر اقتصاد کشورها تحميل مي‌کند بلکه براي مشتريان نيز خطراتی به دنبال دارد.

به عنوان مثال بطري تقلبي آب از چين به آلمان قاچاق می‌شود که مواد پلاستيکي بکار رفته در ساخت آن از مواد ارزان قيمت و بي‌کيفيت است.

اما طرف دیگر قضیه سودجویانی هستند که با این کار سود سرشاري نصيب آنها می‌شود.

اقلام تقلبي مدت‌ها است که ديگر منحصر به کالاهاي لوکس و تجملي نيستند، بلکه در محصولات روزمره و مصرفي امروز نظير پودر لباسشويي يا ظروف آشپزي نيز وجود دارند.

فولکر بارتلس، از فعالان مخالف سرقت محصولات داراي نشان‌هاي تجاري (برند) گفت: شرکت‌هاي وطني ما در آلمان همواره تماس‌هايي را از مصرف کنندگان و خريداران دريافت مي‌کنند که مي‌گويند ما محصولي را خريده‌ايم که يا فاقد کيفيت و يا خراب شده است.

لازم به ذکر است که اين مسائل، اعتماد به نشان‌هاي تجاري را بشدت تحت تاثير قرار مي‌دهند.

متاسفانه با توجه به دشمنی دیگر کشور ها علیه کشور ایران افراد خود فروخته ایرانی جهت نیل به افزایش سرمایه خود کالاهای تقلبی را وارد کشور می نمایند و مدعی هستند که تحریم را دور می زند وتعدای از مسئولین ذیربط نیز متاسفانه صحبت های انان را قبول می کنند

مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی تلفن 1882 ایرانیان

انتهای پیام/

 

 

 

خواندن 654 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 01 ارديبهشت 1393 08:37
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

اميدواريم با توکل به خداوند متعال طی همكاري و مشاركت تمام مسئولین صنعت لوازم خانگی و اساتید دانشگاه ها بتوانيم  گامی هر چند كوچك در جلوگیری از واردات کالاهای تقلبی وقاچاق لوازم خانگی و گارانتی وخدمات پس ازفروش زیر پله ای در حمایت از تولیدات داخلی و واردات لوازم خانگی اورجینال در جهت منافع ملی کشور ومصرف کنندگان برداریم و بانی باقی الصالحات گردیم

تماس با مرکز اطلاعات لوازم خانگی:

تلفن چهار رقمی: 1882

فاکس: 88995050

ایمیل: aria1882@yahoo.com

 

خدمات مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی:

آیا میخواهید لوازم خانگی اورجینال با گارانتی وخدمات پس از فروش دارای مجوز خرید نمائید؟

آیا میخواهید لوازم خانگی خود را تعمیر ویا سرویس نماید ؟

شرکتهای شناسنامه دار و دارای مجوز را از تلفن 1882 بخواهید

1882 چیست؟

سامانه تلفنی 1882 راه حلی است تا:

لوازم خانگی قاچاق ، تقلبی ، گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی زیر پله ای بدون مجوز و تقلبی ازبازار لوازم خانگی جمع اوری واز فعالیت انان کاست شود