لینک های مرتبط

برندهای برتر لوازم خانگی

جستجو در اخبار

جستجوی شرکت

جمعه, 27 بهمن 1396 17:28

روش آگاهی از محصولات لوازم‌خانگی تقلبی

با وجود برندهای مختلف لوازم‌خانگی و حضور سازندگان چینی امکان حضور محصولات قاچاق افزایش یافته است. بنابراین برای جلوگیری ازخرید لوازم‌خانگی تقلبی و قاچاق، مشتریان می‌توانند از طریق مراجعه به سایت یا تماس با سامانه ۱۸۸۲ از اصالت گارانتی و مراکز فروش و خدمات پس از فروش معتبر لوازم‌خانگی مطلع شوند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، عدم اطلاع برخی مشتریان از گارانتی‌های رسمی و معتبر علی‌رغم تکالیف قانونی واردکنندگان برای ارایه خدمات پس از فروش موجب شده تا برخی محصولات لوازم‌خانگی را با گارانتی متفرقه به مشتریان عرضه کنند و خریداران پس از خرابی این وسایل متوجه زیان اقتصادی خود می‌شوند.

سامانه ۱۸۸۲ با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت می‌کند. این سامانه گامی در راستای اطلاع‌رسانی مراکز فروش وخدمات پس از فروش شرکت‌های قانونمند به‌خاطر حمایت از تولیدکنندگان داخلی  و آگاهی مصرف‌کنندگان در جلوگیری از واردات کالای تقلبی و قاچاق است.

مصرف‌کنندگان برای دریافت اطلاعات لازم می‌توانند با شماره تماس ۱۸۸۲  از ساعت  ۸صبح تا ۱۲شب  یا مراجعه به وب‌سایت www.1882.ir   از فهرست مراکز فروش و خدمات پس از فروش شرکت‌های شناسنامه‌دار، قانونی و معتبر لوازم‌خانگی به صورت رایگان مطلع شوند.

خواندن 2918 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 07 آذر 1397 19:50
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

متاسفانه در بازار فعلی لوازم خانگی کشور افراد متقلبی هستندکه به نام شرکتهای حقیقی وحقوقی لوازم خانگی اقدام به واردات محصولات تقلبی برندهای معروف لوازم خانگی بین المللی می نمایند،و با اشخاض زیر پله ای در قالب شرکتهای قانونی اقدام به گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی این گونه محصولات بنام برندهای اورجینال به مصرف کنندگان بی اطلاع و یا کم اطلاع می نمایند وباعث خسران روحی و مالی مصرف کنندگان گارانتی وتعمیرات لوازم خانگی و ایجاد مشکلات عدیده ای برای نمایندگان رسمی برندهای معروف بین المللی و اقتصاد کشور میگردند مرکز اطلاعات لوازم خانگی تلفن 1882 مترصد انجام اطلاع رسانی صحیح اطلاعات شرکتهای لوازم خانگی رسمی با حمایت سازمانهای دولتی میباشد 

تماس با مرکز اطلاعات لوازم خانگی:

تلفن چهار رقمی: 1882 جهت استعلام

فاکس: 021-88995050

تلفن درج اطلاعات:021-88999090

ایمیل: aria1882@yahoo.com

info@1882.ir

خدمات مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی:

آیا میخواهید لوازم خانگی اورجینال با گارانتی وخدمات پس از فروش دارای مجوز خرید نمائید؟

آیا میخواهید لوازم خانگی خود را تعمیر ویا سرویس نماید ؟

شرکتهای شناسنامه دار و دارای مجوز را از تلفن 1882 بخواهید

1882 چیست؟

سامانه تلفنی 1882 راه حلی است تا:

لوازم خانگی قاچاق ، تقلبی ، گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی زیر پله ای بدون مجوز و تقلبی ازبازار لوازم خانگی جمع اوری واز فعالیت انان کاست شود