لینک های مرتبط

برندهای برتر لوازم خانگی

جستجو در اخبار

جستجوی شرکت

چهارشنبه, 29 آذر 1396 14:33

مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته راه اندازی می‌شود

سردار محمدرضا مقیمی در همایش تخصصی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اینکه مبارزه با این پدیده شوم به ویژه در مبادی رسمی یکی از اولویت های اصلی مأموریت های ناجا است، اظهار داشت: پیگیری اجرای طرح استقرار نیروی انتظامی در مبادی رسمی به طور جدی در دستور کار این پلیس است.


وی، بهره گیری حداکثری از ظرفیت بانک های اطلاعاتی را از برنامه ها و راهبردهای مأموریتی این پلیس عنوان و بیان کرد: استفاده از کارشناسان مجرب حقوقی در تشکیل، پیگیری و رصد مراحل قضائی پرونده های متشکله در حوزه مبارزه با قاچاق کالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
رئیس پلیس آگاهی ناجا خاطرنشان کرد: ایجاد تعامل و هماهنگی با سایر دستگاه های متولی در روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ارتقاء سطح دانش و تخصص کارکنان اجرایی ادارات و همچنین ابلاغ آخرین تدابیر و سیاست های ناجا در راستای پیشگیری و مقابله با قاچاق از اهداف این همایش است.
وی ادامه داد: ساماندهی ورود کالا از طریق معابر موقت مرزی، کالای ملوانی و تعاونی مرزنشینان براساس مصوبات مرداد سال 96 هیئت دولت و همچنین ارتقاء سطح دانش تخصصی کارکنان از اولویت های دیگر پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز به شمار می آید.
رئیس پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: افزایش تعامل و استفاده از ظرفیت و توان دستگاه ها و سازمان هایی که در پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز مسئولیت دارند، مورد تأکید است.
وی به تهیه طرح «ایفای نقش نیروهای مسلح در مبارزه با قاچاق کالا و ارز» و اعلام به ستاد کل اشاره و بیان کرد: طرح تشکیل پلیس گمرک به ستاد کل نیروهای مسلح ارائه و موافقت شده است.
سردار مقیمی تصریح کرد: پیگیری و ایجاد مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته دارای ساختار سازمانی با هدف پایش سیستمی قاچاقچیان کلان و همچنین نظارت بر عملکرد کاربران ایستگاه های ایست و بازرسی در ستاد پلیس آگاهی از اقدامات مهم این پلیس است.
سردار مقیمی به اولویت های مأموریتی مبارزه با قاچاق کالا اشاره و خاطرنشان کرد: پیگیری استقرار ناجا در مبادی رسمی با اولویت استقرار در پنج گمرک مهم کشور همچون گمرک شهید رجایی در راستای پیشگیری و مقابله با قاچاق از مبادی رسمی و همچنین مقابله با قاچاق خرد که به صورت سازمان یافته وارد کشور می شود از دیگر  اولویت های این پلیس است.

خواندن 1422 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 آذر 1396 14:42
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

متاسفانه در بازار فعلی لوازم خانگی کشور افراد متقلبی هستندکه به نام شرکتهای حقیقی وحقوقی لوازم خانگی اقدام به واردات محصولات تقلبی برندهای معروف لوازم خانگی بین المللی می نمایند،و با اشخاض زیر پله ای در قالب شرکتهای قانونی اقدام به گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی این گونه محصولات بنام برندهای اورجینال به مصرف کنندگان بی اطلاع و یا کم اطلاع می نمایند وباعث خسران روحی و مالی مصرف کنندگان گارانتی وتعمیرات لوازم خانگی و ایجاد مشکلات عدیده ای برای نمایندگان رسمی برندهای معروف بین المللی و اقتصاد کشور میگردند مرکز اطلاعات لوازم خانگی تلفن 1882 مترصد انجام اطلاع رسانی صحیح اطلاعات شرکتهای لوازم خانگی رسمی با حمایت سازمانهای دولتی میباشد 

تماس با مرکز اطلاعات لوازم خانگی:

تلفن چهار رقمی: 1882 جهت استعلام

فاکس: 021-88995050

تلفن درج اطلاعات:021-88999090

ایمیل: aria1882@yahoo.com

info@1882.ir

خدمات مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی:

آیا میخواهید لوازم خانگی اورجینال با گارانتی وخدمات پس از فروش دارای مجوز خرید نمائید؟

آیا میخواهید لوازم خانگی خود را تعمیر ویا سرویس نماید ؟

شرکتهای شناسنامه دار و دارای مجوز را از تلفن 1882 بخواهید

1882 چیست؟

سامانه تلفنی 1882 راه حلی است تا:

لوازم خانگی قاچاق ، تقلبی ، گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی زیر پله ای بدون مجوز و تقلبی ازبازار لوازم خانگی جمع اوری واز فعالیت انان کاست شود