لینک های مرتبط

برندهای برتر لوازم خانگی

جستجو در اخبار

جستجوی شرکت

چهارشنبه, 27 فروردين 1393 17:53

عضو کمیسیون برنامه و بودجه برای تحقق حماسه اقتصادی تلاش کافی صورت نگرفت

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: برای تحقق حماسه اقتصادی تلاش‌هایی شد ولی کافی نبود، بنابراین برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید حمایت‌های گسترده‌ای توسط دولت و مجلس انجام شود.

 

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پاسخ به سؤال خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مبنی بر اینکه با توجه به نامگذاری سال 92 تحت عنوان «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی»، حماسه اقتصادی محقق شد یا خیر، گفت: در این زمینه تلاش‌هایی شد ولی کافی نبود و به نتیجه مطلوب نرسیدیم بنابراین باید برای تحقق حماسه اقتصادی تلاش‌های گسترده‌ای توسط دولت و مجلس‌ انجام شود و حمایت‌های بیشتری صورت گیرد.

وی افزود: به لحاظ اقتصادی باید خیالمان راحت باشد و آن طور نباشد که فشارهای اقتصادی پاشنه آشیل مسئله و موضوعات کشور باشد و همیشه به عنوان یک اهرم فشار توسط دشمن مورد استفاده قرار گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: اگر در خصوص مسائل اقتصادی مشکلات را حل کنیم در زمینه سیاسی و بین‌المللی و برای رسیدن به اهداف بزرگ برنده بهتری را در اختیار خواهیم داشت.

قادری گفت: بنابراین باید تلاش کنیم تا در راستای تاکید مقام معظم رهبری نسبت به سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی با سرعت بیشتری گام برداریم و رکود اقتصادی را حل کنیم.

-عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: برای تحقق حماسه اقتصادی تلاش‌هایی شد ولی کافی نبود، بنابراین برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید حمایت‌های گسترده‌ای توسط دولت و مجلس انجام شود.

خواندن 668 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 01 ارديبهشت 1393 08:23
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

متاسفانه در بازار فعلی لوازم خانگی کشور افراد متقلبی هستندکه به نام شرکتهای حقیقی وحقوقی لوازم خانگی اقدام به واردات محصولات تقلبی برندهای معروف لوازم خانگی بین المللی می نمایند،و با اشخاض زیر پله ای در قالب شرکتهای قانونی اقدام به گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی این گونه محصولات بنام برندهای اورجینال به مصرف کنندگان بی اطلاع و یا کم اطلاع می نمایند وباعث خسران روحی و مالی مصرف کنندگان گارانتی وتعمیرات لوازم خانگی و ایجاد مشکلات عدیده ای برای نمایندگان رسمی برندهای معروف بین المللی و اقتصاد کشور میگردند مرکز اطلاعات لوازم خانگی تلفن 1882 مترصد انجام اطلاع رسانی صحیح اطلاعات شرکتهای لوازم خانگی رسمی با حمایت سازمانهای دولتی میباشد 

تماس با مرکز اطلاعات لوازم خانگی:

تلفن چهار رقمی: 1882 جهت استعلام

فاکس: 021-88995050

تلفن درج اطلاعات:021-88999090

ایمیل: aria1882@yahoo.com

info@1882.ir

خدمات مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی:

آیا میخواهید لوازم خانگی اورجینال با گارانتی وخدمات پس از فروش دارای مجوز خرید نمائید؟

آیا میخواهید لوازم خانگی خود را تعمیر ویا سرویس نماید ؟

شرکتهای شناسنامه دار و دارای مجوز را از تلفن 1882 بخواهید

1882 چیست؟

سامانه تلفنی 1882 راه حلی است تا:

لوازم خانگی قاچاق ، تقلبی ، گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی زیر پله ای بدون مجوز و تقلبی ازبازار لوازم خانگی جمع اوری واز فعالیت انان کاست شود