قوانین و مقررات سایت مرکز اطلاع رسانی لوازم خانگی ایرانیان

استفاده از خدمات سايت اطلاع رسانی لوازم خانگی ایرانیان یا عضويت در آن به این معناست که با تعاریف و قوانینی که در زیر مطالعه می‌فرمایید موافقت نموده و متعهد به رعایت آن هستید و هرگونه تخطی از این اصول به معنای قطع همکاری یا در موارد خاص منجر به پیگیری حقوقی خواهد بود. «مرکز اطلاع رسانی لوازم خانگی ایرانیان» امکان تغییر در این قوانین را برای خود محفوظ می‌دارد و التزام به آن را پس از انتشار در این سایت ضروری تلقی می‌کند. لطفا در مطالعه‌ی این قوانین دقت فرمایید.

ماده 1- مرکز اطلاع رسانی لوازم خانگی ایرانیان در تمامی موارد و فعالیت‌ها تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

ماده 2-  مرکز اطلاع رسانی لوازم خانگی ایرانیان با استفاده از بالاترین استانداردهای امنیتی برای حفظ اطلاعات کاربران تلاش می‌نماید اما در برابر خسارات احتمالی ناشی از نقوص تکنولوژی تبادل اطلاعات، هرگونه مسئولیتی در خصوص جبران خسارات ناشی از آن را از خود سلب مي نمايد.

ماده 3- کلیه کاربرانی که قصد عضویت درسایت مرکز اطلاعات لوازم خانگی ایرانیان را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت در سایت کنند.

ماده4-  افراد برای عضویت درسایت مرکز اطلاعات لوازم خانگی ایرانیان باید به قسمت ثبت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم شامل آدرس پست الکترونیکی و رمز عبور لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند. عضویت در سایت به منزله پذیرش قوانین میباشد.

ماده 5-  کلیه اشخاص حقیقی  و حقوقی که حق عضویت در سایت را دارند باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.  و پیروی از متن کامل قانون جرائم رايانه‌ ای وظیفه کاربران بوده و عواقب ناشی از آن برعهده کاربر است.

ماده 6-  ثبت نام عضویت در سایت مرکز اطلاعات لوازم خانگی ایرانیان رایگان است ، اما ارائه اطلاعات، مستلزم امضای تفاهم نامه میباشد. که پس از تیک زدن کلید قبول در پایین فرم درج اطلاعات می باشد.

ماده 7-کاربران توجه داشته باشند اقدام به هر یک از مواردی  مانند : تلاش برای هرگونه تقلب ، ورود به سایت از راه های غیر معمول و غیر واقعی ، تلاش تعمدی برای نقض قوانین سایت ،هرگونه تلاش جهت ایجاد دسترسی به اطلاعات که خارج ار دسترسی کاربر باشد.و سبب اختلال در سایت  که توسط تیم فنی سایت تشخیص داده شود  .بر حسب قوانین جرایم رایانه ای از طریق مراجع قانونی با او برخورد خواهد شد.

کلیه شرایط مندرج در قوانین و مقررات عضویت در سایت به شرح آورده شده را مطالعه و قبول دارم

 

 

آدرس: تهران - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - نبش خیابان فرگاه - پلاک 1 - ساختمان 1882

کد پستی: 1415993883

تلفن: 88999090 - 88995050

تلفن چهار شماره ای:  021-1882

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اميدواريم با توکل به خداوند متعال طی همكاري و مشاركت تمام مسئولین صنعت لوازم خانگی و اساتید دانشگاه ها بتوانيم  گامی هر چند كوچك در جلوگیری از واردات کالاهای تقلبی وقاچاق لوازم خانگی و گارانتی وخدمات پس ازفروش زیر پله ای در حمایت از تولیدات داخلی و واردات لوازم خانگی اورجینال در جهت منافع ملی کشور ومصرف کنندگان برداریم و بانی باقی الصالحات گردیم

تماس با مرکز اطلاعات لوازم خانگی:

تلفن چهار رقمی: 1882

فاکس: 88995050

ایمیل: aria1882@yahoo.com

 

خدمات مرکز اطلاع رسانی اطلاعات لوازم خانگی:

آیا میخواهید لوازم خانگی اورجینال با گارانتی وخدمات پس از فروش دارای مجوز خرید نمائید؟

آیا میخواهید لوازم خانگی خود را تعمیر ویا سرویس نماید ؟

شرکتهای شناسنامه دار و دارای مجوز را از تلفن 1882 بخواهید

1882 چیست؟

سامانه تلفنی 1882 راه حلی است تا:

لوازم خانگی قاچاق ، تقلبی ، گارانتی وخدمات پس از فروش لوازم خانگی زیر پله ای بدون مجوز و تقلبی ازبازار لوازم خانگی جمع اوری واز فعالیت انان کاست شود